| 93Anna93 a întrebat:

Am o problema! Am laptop si am instalat pe el windows 7. Pana acum nu mi-a facut nici o problema, dar de ieri mi-a disparut iconita din bara de start(de langa data) care imi arata volumul.Nu stiu cum sa o fac sa imi apara, am umblat la proprietati si acolo imi arata ca ca iconita este vizibila, cu toate ca eu nu o am.Mi-a ramas sonorul blocat la 79% si nu mai pot sa modific volumul. Aveti idee ce trebuie sa fac ca sa imi apara iar iconita? Dau fundita cui imi da raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Control panel\sound\clic speakers\levels.
Pentru afisare pictograma, vezi aici:http://translate.google.ro/....../translate

| 93Anna93 explică (pentru Sihastrul):

Merci pentru raspuns! Ai fundita!

1 răspuns: