| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la Lg Optimus One, telefonul imi ramane in Emergency Mode si nu merge nici o combinatie de taste, i am scos si bateria si la fel. Daca stie cineva vreo solutie as fi recunoscator.Mersi

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cine te-a pus sa faci asa ceva, ca nu intra de unu singur. Te-a gasit modificarile, asa-i. Pai vezi daca gasesti vreun ghid pe xda

| marinesculucian a răspuns (pentru sltlp):

Am tot cautat dar nimic cred ca singura varianta e sa il duc la un service sa ii faca un resoft

| sltlp a răspuns:

Nu. nu il du. pentru 2 euro Orange te ajut eu. Ca stiu ce fac cei de la service. Atentie, te pot ajuta numai daca ai vista sau 7

| dahan a răspuns:

Asta e o problema, du-te cu el de onde l-ai luat sau du-te la un reeparator(habar n-am onde dar cauta pe net) succes