| NeverTheLess a întrebat:

De curand am achizitionat un LG Optimus Me ( P-350 ). Problema e ca dintr-o data intra singur in Emergency Mode si nu mai merge absolut niciun buton, nu mai raspunde la nicio comanda, nimic nimic. Mi s-a intamplat de doua ori azi si nu stiu care e cauza. I-am scos acumulatorul si am reusit sa il redeschid si pare sa functioneze normal acum. Daca s-a mai confruntat cineva cu aceeasi problema si stie cumva cauza, va rog frumos sa imi spuneti si mie.
Multumiri anticipate.

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Acum na. la banii astia vrei un telefon perfect? Dai un hard restart poate isi revine.

| sltlp a răspuns (pentru RawGrey):

Nu isi revine,...uf, macar stii ce face hard reset, ca toti zic la fel, parca hard reset e cinestie ce.

| sltlp a răspuns (pentru RawGrey):

Oare ce i-ai facut de face asalaughing. telefonul e mort aproape. Mai ai o singura speranta, incearca sa il resoftezi cu kdz.

3 răspunsuri:
| NeverTheLess explică:

De ce sa fie aproape mort? thinking De facut nu i-am facut nimic pentru ca e nou achizitionat.