| cristii3131 a întrebat:

am o problema legata de calculatorul meu!
De curand am bagat windows 10 pe laptop si a mers foarte bine pana cand am pornit laptopu si se blocheaza la Users (se opreste welcome screen si porneste apoi revine iar la users si tot asa).
Am incercat sa intru in safe mode dar nu puteam de problema respective.\ Va rog spuneti-mi cum rezolv!

Răspuns Câştigător
| Chief a răspuns:

Si eu am avut aceeași problemă și a trebuit să reinstalez Windows-ul! Sper că te-am ajutat și Crăciun fericit!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a instalat eronat Windows-ul.
Instaleaza-l din nou, curat (nu prin upgrade sau reparare).

| untu a răspuns:

Nu trebuia bagat in calculator Windows 10, in afara ce a fost preinstalat mai dinainte!