| soringyn a întrebat:

Am instalat de curand AVG 2012 dar nu mai pot accesa facebook. Am incercat mai multe solutii (legate de security, privacy, firewall etc) dar nu reusesc sa rezolv problema. Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| corinusdeplus a răspuns:

Buna,si eu am avg 2012 editia gratuita si nu am probleme in a intra pe facebook sau pe orice altceva.Nu cred ca e de la antivirus, de pe alt pc ai incercat sa intri si merge?

| soringyn explică (pentru corinusdeplus):

Am incercat de la alt pc si merge. Nu pot sa imi dau seama de ce nu merge pentru ca e asa pornit pe facebook de nu imi accepta nici linkuri nici reclame ni gadgeturi ale acestui site.

| corinusdeplus a răspuns (pentru soringyn):

Pai in cazul asta nu stiu ce sa zic, mai exista posibilitatea sa fi setat din greseala la pc-ul tau sa nu mai accepte nimic de pe facebook.Mai pune o intrebare, poate se mai gaseste cineva mai priceput sa-ti dea un raspuns concret si bafta!