| Eu4EverX a întrebat:

AM o problema nu imi merg filmele deci nu ma pot uita online la filme, de curand mi-am instalat windowsul si de atunci nu mai imi merg nu se aude nici sunetul si nici imaginea nu apare, am instalat flash playerul si tot nu merge.imi puteti spune ce se intampla? va rogsad

6 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Instaleaza firefox!

| tarziu a răspuns:

Reinstaleaza placa video, daca nici asa nu e ok, pune ceva codecuri noi (de ex kl codec vreo versiune mai noua, divx total pack...etc.)

| roksy a răspuns:

Ai instalat driverul la placa de sunet?, da click dreapta la site cand rulezi filmu settings si selecteaza programul care il folosesti cand auzi

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Si eu am exact aceeasi poveste nu ai torennt

Răspuns utilizator avertizat
| Radu_8499 a răspuns:

Daca nu ai instalat, instaleaza driverele de sunet si driverul de la placa video.