| Armangic_Camelia_1998 a întrebat:

Am observat o chestie ciudată pe WhatssApp...
Poza de profil a persoanei nu-mi mai apare dar ultimul act și stările încă le văd. Am mai întrebat o prietenă dacă ea vede poza de profil a respectivei persoane și mi-a confirmat că ea încă o vede.
Deci...acea persoană m-a blocat? Sau ce a făcut?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu poza de ce nu o poti vedea, dar daca te bloca nu putei sa mai vezi cand este online, cand a fost prezenta ultima oara etc.
Cred ca si poza de profil o poti seta sa o vada doar cei din lista ta, deci este posibil sa nu te aibe in lista de prieteni din aplicatie.

| Armangic_Camelia_1998 explică (pentru Simpatic):

Ce listă de prieteni? Am specificat ca îi vad starile, deci are numarul meu la contacte.

| StalkerSoul a răspuns:

Actualizeaza aplicatia

| Armangic_Camelia_1998 explică (pentru StalkerSoul):

Este actualizata si totusi nu s-a schimbat nimic.