| i0nutz555 a întrebat:

Buna,am pc pc 2 windowsuri xp instalate pe aceeasi partitie, cum pot sa le sterg pe amandoua?

4 răspunsuri:
| AndreyIstetul a răspuns:

Buna. Stii ca atunci cand iti stergi win-ul nu-l mai poti folosi, nu?
Probabil vrei sa-l reinstalezi: in reinstalarea win-ului xp, atunci cand alegi partitia in care sa fie instalat win-ul, alegi partitia respectiva si acolo va fi reinstalat win-ul.
Daca ai si un al treilea win pe o alta partitie, poti da click dreapta pe partita cu doua win, si apoi format. Daca nu merge format-ul, incearca un program de partitionare.
OFF: Cum ai reusit sa instalezi doua win xp pe acceasi partitie?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Format si gata.

| Niiiicu a răspuns:

laughingdaca le stergi nu iti mai merge pc, sterge doar 1

| TudorAlexandru a răspuns:

Cel mai simplu baga iar windowsul dar nu din PC. umbli in bios si dai sabuteze de pe CD si apoi bagi windows-ul. e simplu. intreaba pe cineva daca nu sti sau zi sa iti arate