| narciosromantiber a întrebat:

De curand mi-a expirat windowsul(7) si am incercat sa mi-l reinstalez.Cand am ajuns la partea unde ma intreaba in ce partitie sa puna windowsul am ales "C:" dar fiind aproape plin mi-a spus ca nu mai este loc asa ca am ales "F:" dupa ce l-am reistalat complem m-am uitat in "C:" si am observat ca am 2 windowsuri instalate pe PC si pe cel din "c:" Nu il pot sterge.... Ce pot face sa remediez situatia... de preferat sa sterg windowsul din " C:" sa ramana doar cel din "F:".
FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiază-ți ce ai important pe un hard-disk extern sau pe DVD-uri. Apoi reinstalează tot cu formatare de HDD. Uneori e bine să o iei de la zero. happy

| narciosromantiber explică (pentru anonim_4396):

Altfel nu pot face?

| anonim_4396 a răspuns (pentru narciosromantiber):

Ba da. Vezi aici: http://answers.microsoft.com/......3bc19de778

Eu nu m-aș complica. :D