| mitusimona a întrebat:

am si eu o intrebare...replicile telefoanelor nokia nu au wi-fi deloc? sau care este diferenta intre o replica si original...mersi mult de tot :*

Răspuns Câştigător
| crapx a răspuns:

Diferenta este ca replicile au multe lipsuri! mp3 de proasta calitate, video de proasta calitate, memorie mai mica, mai putine obtiuni, nu toate cartele merg etc. (da la unele replici nu este wi-fi ca la original!) - sunt replici facute sa se vanda repede si le poti arunca dupa 1 an...

1 răspuns:
| mitusimona explică:

Ok.multumesc foarte mult pentru raspuns, m'ai ajutat pentru ca era gata gata sa imi iau o replica de la Nokia, si dadeam banii degeaba in cazul asta.multumesc inca odata