| TaZManik a întrebat:

Care este diferenta dintre un nokia n97 original si un nokia n97 replica?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

E ca si cum te duci sa iti iei haine facute de o anumita firma si iti eii unele care in final se dovedesc a nu fi originale. Nokia n97 replica este facut de chinezi care scot o replica la orice produs electronic ce apare pe piata, insa replicile sunt de proasta calitate!

6 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Replica are camera VGA, nu are GPS si are memorie mica.

| tvictory68 a răspuns:

*#06#, iti da seria, la copie pauza

| alexandramontana a răspuns:

Nokia original este facut intr-o fabrica din europa iar replica este facuta in china.deobicei replicile sunt facute pentru a te da in mare ca ai acel telefon cu mici schimbari minime pentru a nu fi dat in judecata de producatorul original nokia.mai este si pretul destul de mic, poate chiar de 2-3 ori mai mic decat originalul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

daca vrei sa afli daca e original baga codurile *#92702689#sau*# 7780#

| WiPi a răspuns:

Numele laughing