| lalamara a întrebat:

Am si eu un Samsung GT 5570 cam de vreo luna, iar de 2 zile imi scrie numai apeluri de urgenta...stie cineva din ce cauza? din cauza acestui fapt numai primesc apeluri si nici la 333 nu pot sa apelez.Va rog sa ma ajutati.Multumesc anticipat! :-)

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Iti trimit un tutorial, unde te invata cum sa-i faci un hard reset, terminalului tau. Dupa ce i-l vei face, va functiona sigur.Succes!
http://www.hard-reset.com/samsung-gt-s5570-galaxy-mini-hard-reset.html

| lalamara explică (pentru Petrica44):

Multumesc mult! Acum sa vad daca are efect ...desi m-am uitat pe pagina de la link-ul tau si nu stiu daca e ce am nevoie, pentru ca am incercat sa bag o cartela noua si pe aceasta am semnal, ma gandesc ca cea veche e blocata ...nu vroiam sa o schimb, dar daca ea este cauza, voi fi nevoita, dar am sa incerc si varianta propusa de tine.;-)