| catygirl a întrebat:

Am un aparat foto Nikion si din greseala l.am scapat jos si nu se mai inchide chestai aia care face poza. Dar el se inchde dar imi apare"eroare de obiectiv".Am incercat sa scot abteriile dar degeaba.Ce fac? Nu vreau sa afle mama si tata ca dabia l-am luat de 2 luni.Dau funda celui care chiar ma poate auta.

1 răspuns:
| Alexandru199617 a răspuns:

Buna! Exact asa am patit si eu cu un aparat foto, l-am scapat si nu mai intra obiectivul inauntru. Prima data m-am panicat fiindca era nou si nu puteam sa ii fac nimic. Dupa care m-am gandit sa il duc la un atelier de reparatii GSM si acolo l-au reparat doar in cateva minute. Sper sa iti fie de folos acest raspuns! big grin