| anonim0006 a întrebat:

Am un calculatro cu 4 gb ram si procesor Intel core i3.
Eu nu sunt obsedat de jocuri, dar ma mai joc uneori.(gen cs:go, call of duty).Ce imi recomandati : placa video pentru gamming sau pentru home? Eu m-am gandit la ASUS Radeon HD6670 1GB DDR5 128-bit.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Placa recomandată de Jipa95, este numai bună pentru ce-ți trebuie ție.
Rulează jocurile foarte bine.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Placa video pentru gaming decent mult mai buna decat acel hd6670, este : http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/ plus ca este si o generatie mai noua fata de hd6670.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Jipa95):

Mult mai buna? nu, ci cu vreo 5%laughing

| CrissuMv a răspuns:

Pentru ca nu esti "disperat" e ok ce ti-ai ales.

| Andrei_Balaban_1985 a răspuns:

Daca nu esti obsedat de jocuri e bine ce te-ai gandit tu sa iei.