| anonim_4396 a întrebat:

am un laptop Acer aspire 5742g 4 GB ram 1 GB placa video procesor Intel core i3 2.27 ghz si am o problema.
Ca sa pot deschide laptopul trebuie sa incarc bateria, fara ea nu porneste.Nu merge sa incarc bateria când este pornit nu stiu de ce..Ma puteti sa repar aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Daca am inteles gresit corecteaza-ma.Deci laptop-ul nu porneste decat cu sursa conectata si totodata bateria nu se incarca in timp ce laptopul e pornit.
Daca e asa bateria e pe duca :(
Alta noua.

http://www.shopmania.ro/......e-38493860