| niggasinparisxxx a întrebat:

Buna am un LG l7 si am pus parola de siguranta, si cred ca am omis o litera sau am pus in plus una si nu am observat si acum nu-mi mai merge? ce as putea sa fac fara sa resetez din nou telefonul?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Daca nu mai stii parola de siguranta te poti conecta cu adresa de gmail, daca tot nu merge trebuie resetat telefonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n ai ce altceva sa i faci

| Maj3stic89 a răspuns:

Trebuie sa i faci o resetare generala. urmeaza pasii :
-Dacă aveti nevoie ca telefonul sa revina la starea initiala, utilizati resetarea hardware pentru a reporni telefonul.
1.Cand telefonul este oprit, apasati si
mentineti apasata tasta pentru reducerea volumului + tasta Pornire cu mana stanga.
2.Cand LED-ul din partea inferioara a
telefonului se aprinde, apasati si mentineti apasata tasta Meniu cu mana dreapta.
Trebuie sa faceti acest lucru imediat,
inainte ca ecranul sa afiseze logo-ul
LG. Asigurati-va ca mana stanga apasa in continuare tastele pentru reducerea volumului si Pornire. Apoi, eliberati tasta pornire in momentul vibratiei.
3.Cand este afisat logo-ul LG pe ecran, continuati sa apasati tastele timp de aproximativ 2 secunde, apoi eliberati-le pe toate an acelasi timp, inainte de disparitia logo-ului LG.
Lasati telefonul timp de cel putin un minut in timpul efectuarii resetarii hardware. Apoi puteti porni telefonul.

| musta a răspuns:

Mergi la un service sa ti-l decodeze!