| AnonimIlluminati a întrebat:

am un router wireless telefonica(din Spania)si nu merge sa-l instalez.defapt merge.imi arata reteaua.bag parola.ma conectez dar cand vreau sa accesez net-ul nu ma lasa.imi arata ca si cand nu as fi conectat. AJUTOR!

3 răspunsuri:
| larissa06 a răspuns:

Ai incercat sa il resetezi? cu un ac sau varf de creion apesi pe butonasul cel micut (de cele mai multe ri pozitionat la spatele router-ului) timp de 5 secunde.

| AnonimIlluminati explică (pentru larissa06):

De o adresa ip de unde fac rost?

| larissa06 a răspuns (pentru AnonimIlluminati):

Nu ai nevoie pentru ca in cele mai multe cazuri ip-ul este dinamic (adica se schimba de fiecare data cand resetezi calculatorul)