| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un telefon LG Optimus One Si am cablu usb si il bag si nu imi apare nimic doar telefonul se incarca si in rest nimic si acum 2 zile mergea...

4 răspunsuri:
| iKivy a răspuns:

Poti sa... mergi la setarile telefonului si acolo sa mergi la setari USB si sa dai (daca e in engleza) Mass Storage, daca e in Romana stocare in masa big grin si apoi ne mai spui daca merge happy

| RobbyPh a răspuns (pentru iKivy):

Nu gasesc la setari USB adica am setari retele si acolo e bluetooth si wi-fi sad si setari VPN Retele mobile rahat din astea nu este niciun USB

| iKivy a răspuns (pentru RobbyPh):

Hm. nu stiu ce sa zic atunci. dar reset la telefon poti sa dai? big grin poate daca dai un restart la telefon. totusi s-ar putea. big grin ce ziciwinking

| Furny a răspuns:

Ia incearca sa instalezi un driver(de obicei se dau cu telefonul )