| anonim_4396 a întrebat:

Am webcam şi merge foarte bine să mă văd, să fac poze, etc. Dar cand intru pe mess şi încerc să dau cuiva îmi spune că web nu este conectat! Ce să fac?

3 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

La mess, intra la preferinte \video si voce si vezi daca la,, camera" apare si e selectata denumirea camerei tale web. Daca nu apare atunci e o problema de driver sau ai o camera care nu e suportata de messenger.

| SamSon a răspuns:

Probabil nu ai instalat driver-ul pentru. camera..sau nu l-ai instalat bine.

| Andreea_Cristina_Tilinca_1990 a răspuns:

Vezi daca ai instalat-o bine daca nu scoate-o si mai instaleaz-o inca o data. Si eu am lap-top, iar webcam-ul meu merge bine, dar am pe cineva si cand ii dau se vede urat.(poate sa fie si de la cine ii dai sau cui). fundita?