| anonim_4396 a întrebat:

Buna
am windows 10

as putea avea si eu wifi? fara router?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti avea lumina in casa fara bec? Cam asa este si cu wifi.Ce daca ai windows 10. Nu are router inclus.

| Mayhem666 a răspuns:

Wifi-ul vine de la router, nu poti sa ai wifi fara un router, dar nu prea stiu ce legatura are Windows 10 cu wifi-ul si routerul. Fara router nu poti avea wifi.

| Clorox a răspuns:

WTF? fii mai explicita!

| UnBroken2016 a răspuns:

Poti sa nu ai creier chiar daca ai cap? Se pare ca la tine merge.

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Waw, ce rai ne-am facut

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai copilu, sunt eu rau ca oamenii nu gandesc inainte sa spuna ceva? Maine sunt nesimtit ca ii spun unei fete ca e fata si unui baiat ca e baiat laughing

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Pentru acel "copilu" ai intrat pe lista de "viitori oameni batuti cu bata" devil

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare as vrea sa vad un pitic atomic cum incearca rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

Esti si tu mai inalt cu 10cm si gata, uriasul laughing ai grija cand iti pun piedica, sa nu te insiri ca nu te adun

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Uiti si de cele 85 de kg laughing. Tu cate ai? 50? smug

| anonim_4396 explică (pentru UnBroken2016):

49 laughing si ma bucur ca nu am mai mult. tongue Grasule smug

| KillaNoFilla a răspuns:

Pentru net wifi trebuie sa ai placa wifi pe pc si cava de transmis wirles(hotspot pe tableta, telefon; router)

| QwertyBeast a răspuns:

Fără router nu poți. Totuși, poți conecta un cablu de internet în laptop sau PC. happy

| David20061 a răspuns:

NU poti.