| Bogna a întrebat:

am windows 8 Consumer Preview si nu tin minte pe unde am intrat si am sters definitiv internet explorer 10 din meniu si l-am cautat tot computerul dar nu-l gasesc, imi spuneti va rog cum sa-l restaurez sau sa il downloadez? mersi ofer funda

2 răspunsuri:
| ale2000mi a răspuns:

Si eu am acelasi windows dar nu cred ca e posibil sa il stergi ca are windowsu internat explorer sau daca nu cauta-l in store ca poate ii acolo sau reinstalezi windowsu