| Lifeisawargame a întrebat:

as dori sa va cer parerea in legatura cu un Samsung s5690 galaxy Xcover, singura mea temere este ca dupa un soc mai calumea, telefonul sa nu isi piarda etansietatea iar apoi la contactul cu apa sa se defecteze, ce parere aveti?

1 răspuns:
| ZabuzA1999ByMe a răspuns:

Samsung s5690 galaxy Xcover este un telefon destul de bun dar ai grija e putin cam mare si nu iti trebuie buzunare mici inca o problema este socul acela ai grija sa nu iti scape pe jos ca s-ar putea sa-ti se sparga ecranul sau difuzorul