| Lifeisawargame a întrebat:

as dori sa va cer parerea in legatura cu un Samsung s5690 galaxy Xcover, singura mea temere este ca dupa un soc mai calumea, telefonul sa nu isi piarda etansietatea iar apoi la contactul cu apa sa se defecteze, ce parere aveti?:-s funda

2 răspunsuri:
| XxAlexandruxX a răspuns:

Da nu inseamna ca daca e rezistent trebuie sa il busesti de pamant sa il testezistraight face

| luck96 a răspuns:

Deci sa inteleg ca tu te temi sa scapi telefonul ca se strica? sau daca il uzi? pai da, oricat ar zice ca e protejat, rezista la apa si altele, nu inseamna ca il trantesti si il tii sub apa cat vrei, rezista un pic mai mult decat alte telefoane insa nu este perfect etans, sau facut din otel ca sa nu se strice deloc, are ceva duritate insa tot trebuie sa ai grija de el daca vrei sa il ceva timp.