| Miruna2924 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar de pe net un telefon nou...am gasit preturi bune la power-gsm.Imi puteti spune ce alegere sa fac? Intre Samsung galaxy i9300 S3 si iphone? Ati mai cumparat de pe net telefoane?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| AndyAndii a răspuns:

Bunahappy am cumparat si eu un iphone 4s d p net si e foarte bun eu zic sa ti iei Iphone-ul ca e mai misto decat Samsung. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| vasileionion a răspuns:

Mai bine iti iei s 3. pe iphone unele apicatii sunt cu bani. ti-asi recomada s3