| Alya01 a întrebat:

Aș vrea să scriu notițe dar să îmi apară numărul de cuvinte. Pe pc am văzut ceva Microsoft Office etc. Ceva gen ca la WordPad doar ca arata si numărul de cuvinte. Pe telefon am Writer dar nu arată numărul de cuvinte… sad Ați putea să îmi spuneți niște aplicații care pot fi descărcate de pe Magazin Play pe telefon unde se poate scrie și să arate numărul de cuvinte? Mulțumesc! :*:*
Ps: nu știu dacă categoria e corectă

Răspuns Câştigător
| RaduFlorentin34 a răspuns:

Vrei cuvinte sa stii cate ai? Sau caractere? Simplu, pune textul aici. Copy + Paste aici : http://ro.wordcounter360.com/