| doreal a întrebat:

Am inchis din greseala laptopul mai tare ( l-am trantit) si acum, cand sa il redeschid imi da sa il deschid in windows normal ai launch startup repair. Tot dau sa il deschid in windows dar ajung doar pana la starting windows si atat, sta pe loc. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Reinstaleaza windows, dar cred ca s-a bulit! la service!

| doreal explică (pentru express11):

Daca ma duc cu garantia ma ajuta la ceva?

| express11 a răspuns (pentru doreal):

Ce sa spun...mergi pe riscul tau, dar daca nu-i spart, crapaaat nimic, s-r putea sa-i fraieresti.incearca.bafta!

| doreal explică (pentru express11):

Are cateva julituri plus ca se vede ca e folosit de un an. Se duce tata cu el de unde l-am luat. Sper sa mearga. Dar daca totusi nu ar accepta cam cat ar costa sa il duc la un service?

| express11 a răspuns (pentru doreal):

Nu stiu, dar probbil are ceva deplasat.nu mai face contct.

| doreal explică (pentru express11):

Pentru asta sper sa il repare. Alta a varsat ceai cald pe laptop si l-au reparat. Sper totusi sa il repare ca de nu mi s-a dus alocatia pe 2 ani laughing).

| express11 a răspuns (pentru doreal):

Poate n-o fi asa grav...