| andreeaunudoitrei a întrebat:

azi cand am deschis laptop-ul mi-a aparut pe tot ecranul ceva negru in care scria de genul ca am avut o schimbare de hardware. anyways, de obicei apasam enter si mergea in continuare. eii bine nu e asa -_- am apasat enter si mi se tot reseta asa ca l-am inchis si l-am repornit. dar acum screen-ul e negru si nu se vede nimic. HELP!

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Tura asta fa o exceptie si da "del" sau "F2" si de biosul pe default dupa care da un "F10". Daca nu functioneaza verifica daca nu cumva una din componentele care pot fi detasate (hard, memorii, dvd/cd, etc) are un contact imperfect.Succes!

1 răspuns:
| adriangabor92 a răspuns:

Refa windosul