| Rallucadela a întrebat:

am si eu o problema cu laptop-ul. azi cand l-am pornit mi-a aparut ceva de genul ca s-a schimbat hardware. ul si trebuie sa dau enter. totul ok, a inceput sa se incarce windows. ul pana cand s-a resetat, si resetat, si resetat. _. asa ca l-am repornit dar acum screen-ul este negru. help? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Intra in bios si seteaza toate alea pe defaul, dupa care iesi cu F10. DAca nu se rezolva, verifica componentele care pot fi detasate(memorie, hard, dvd/cd), este posibil ca la una din astea sa ai un contact imperfect! succes!

| alecs871 a răspuns:

Desktop-ul e negru?
Daca e desktop-ul negru atunci poate fi problema cu windows-ul piratat... reinstaleaza windows-ul, sau daca e sa iti mearga laptop-ul, nu cred ca te deranjeaza imaginea neagra, dar numai sa nu iti mai dea erori.

| Ingerasull99 a răspuns:

Cand il aprinzi, si dupa isi face configurarea pieselor dai f8 si vezi daca merge, daca nu, incearca cu un windows sa repari windowsul tau. succes.