| AnnღdraaღaaaA a întrebat:

ca telefon am lg gd510. cand fac poze suna straight face am tot umblat prin el sa opresc sunetul dar fara rezultat. apoi am fost la o colega si nea facut poze cu telefonul meu mie si unui prieten, dar nu a sunat. nu aveti vreo idee sa nu mai fie sonor? [ pentru cei care zic sa las telu p silentios ca nu mai suna camera, nu merge

FUNDA

3 răspunsuri:
| elyteiubeste a răspuns:

Buna
eu am tot LG
al meu e tot timpul pe silentios si nu se aude cand fac poze, insa...du-te la setari, la a 2 pagina si da pe instrumente.Cauta sunet declansator si da pe oprit.
Chiar acum am incercat si merge...
Sper ca ti-am fost de folos...

| elyteiubeste a răspuns:

De ce numi dai funda?

| elyteiubeste a răspuns:

De ce nu-mi dai funda?