| Taylor9999999999 a întrebat:

cand am conectat stick-ul USB in laptop mi-a dat eroarea asta. http://imgur.com/C3ht5Nl

Va rog daca se poate sa imi spuneti si mie cum as putea remedia aceasta problema. Multumesc anticipat, dau fundita :*

Nu vreau raspunsuri de genu "Formateaza stick-ul, etc". Am documente importante pe el.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Degeaba ai documente importante daca esti plin de virusi!

| Taylor9999999999 explică (pentru K0sti):

Abia ce am reinstalat windows-ul.

| K0sti a răspuns (pentru Taylor9999999999):

Si? Ce antivirus ai? Ai devirusat partitiile? Degeba pui windows daca ai virusi cu autorun care se muta instant de pe o partitie pe alta cand le accesezi! Asta inseamna sa nu citesti si sa pui intrebari pe TPU!