| Ioanantonia a întrebat:

Buna,cand bag laptopul in priza(la incărcat)se face mai întunecat! Am Dell...Si cand apas pe Caps Lock trebuie sa dai Shift ca sa revina la loc...inca o problema, nu imi merge tasta sageata stanga(laptopul e foarte nou si injrijit ) Nu merg cu el la garantie!

2 răspunsuri:
| Jhfdfd a răspuns:

Lol e prost lapropu', parerea mea e sa te duci cu el la garantie ca poate are ceva internlaughing ce nu poti rezolvawinking big grin chiar daca e nou straight face

| Ioanantonia explică (pentru Jhfdfd):

Nu e frate.e bun raised eyebrows