| T3qUyLa a întrebat:

care se pricepe bine la internet va rog sa ma ajutati si pe mine, nu stiu de ce de 4-5 zile incaoce nu-mi mai merge internetul de la RDS am sunat la "incompetentii" aia de acolo dar habar nu au tot imi zic ca verifica acum de 5 zile si nimicoh go on, inainte aparea semnul exclamarii ala este local area conection acum nu mai apare da tot nu merge, am incercat sa fac o configurare manuala sa bag eu ip, dns da tot nu merge. Daca stie careva add YM:cosmin.competitii MS

Răspuns Câştigător
| BitterCandy a răspuns:

Aceeasi problema am intampinat si eu in ultima vreme, este foarte lenta conexiunea sau se intrerupe complet, in special seara. saptamana aceasta am mers direct la ei pentru a lamuri situatia si mi-au dat un nr de telefon pe care sa il apelez atunci cand conexiunea este intrerupta, si anume 0314004401. acum ramane de vazut. poti incerca si tu.
Sper sa ti se remedieze problema cat mai curand!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Plecati de la rds-rcs, are cea mai proasta conexiune.sunt patit@

| TPUajutor a răspuns:

Buna T3qUyLa cred ca te-as putea ajuta cu aceasta problema.La tine e o problema cu reteau LAN cred ca ai desetat ceva dar totul se reface. Daca ai nevoie de ajutor poti sa-mi scrii prin privat un id sau email de contact.

| T3qUyLa explică:

Am rezolvat problema era de la router...