| simina96 a întrebat:

Ce as putea face in cazul acestei situatii: cand ma loghez pe Facebook de pe laptop imi apare news feedul si dupa cateva minute imi apare acest mesaj:,, Acest site nu poate fi accesat. Pagina web de la https://facebook.com poate fi temporar nefunctionala sau a fost mutata definitiv la o noua adresa web. Folosesc Chrome m-am mai confruntat de cateva ori cu problema asta dar dupa ce dadeam de cateva ori refresh isi revenea instant acum tot astept de cateva ore sa isi revina si nimic... Doar cu facebookul am problema, celelalte site-uri merg ok. Sa mai astept ca o sa isi revina de la sine?

Răspuns Câştigător
| Tapanov_Mario_1977 a răspuns:

Simplu, si mie imi apare la fel...incearca cu mozila, opera sau internet explorer... Nu e de la tine!

3 răspunsuri:
| nume1234 a răspuns:

Si mie imi apare asa.

| simina96 explică (pentru Tapanov_Mario_1977):

Ai dreptate, se pare ca iar da crash Chrome. mi-am instalat alte 2 browsere si pe alea merge intr-adevar.Cred ca o sa renunt la Chrome in curand ca deja prea multe probleme am cu el desi ii actualizat.

| Tapanov_Mario_1977 a răspuns (pentru simina96):

Eu,sa fiu sincer folosesc mozila firefox incearca si tu!