| 1cristian1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre tehnologia free-energy? Credeti ca v-om beneficia de ea in viitor? Omenirea isi va dezvolta suficient constiinta ca sa o imbraiseze? Dar de fundatia Keshe ati auzit? Va putea omul acesta sa treaca de zidul care il pun marile interese energetice ale planetei? Eu propun ca ar trebui sa stie toata lumea de aceasta tehnologie si fie sustinuta de fiecare dintre noi si acest inventator la fel!

3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Ballshit... firmele mari de curent electric vor da faliment, mi-as dori si eu din tot sufletul sa avem curent gratis, dar tine minte ca atunci cand Tesla a vrut sa ne dea curent gratis nimeni nu a vrut sa il sponsorizeze

| 1cristian1990 explică (pentru Gabitzu246):

Ai dreptate! Au fost multe interese si pe vreme aceia si mult mai multe si acum! Chiar i-au fost disruse unele inventii, tot din interes! Acum fundatia Keshe e la putere detinand aceasta tehnologie! Are sediul in Ninove Belgia!