| MidnightSun a întrebat:

ce parere aveti despre tlefonul samsung corby txt... e bun? ce jocuri are? are memorie mare? are aplicatii deosebite? imi puteti spune cate ceva despre el? ofer funditabig grinbatting eyelashes

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung corby.pai,n-are jocuri in primul rand. el e dragutel asa, ma enerveaza camera de 2 mp.nu stiu, eu as alege alt telefon, mi se pare un pic cam slabutz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are jocuri
eu am corby text si are 5 jocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place,... am Samsung corby txt si sunt ff multumita de el ^^

e simpatic...imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonu este bun, are 5 jocuri si 40mega memorie proprie suporta card pana la 8gb camera de 2mgp bateria tine intre2-3zile eu unu sunt multumit

| Ellena_7672 a răspuns:

Am eu Samsung Corby TXT. Si da! Are jocuri! Sunt destul de frumoase. Din punctul meu de vedere este un telefon foarte bun.Se aude bine destul de bine, are memorie mare si este foarte dragut! :X Zic ca merita sa il iei. Funda?batting eyelashes