| Pisikutaancuta a întrebat:

Cum as putea seta paginile care se deschid din my computer sa nu se deschida separat, ci sa se deschida pe aceeasi pagina, adica sa pot folosi sagetile inainte si inapoi? Sper ca m-am facut inteleasa. Multumesc!

1 răspuns:
| LinxCont a răspuns:

In windows XP, in fereastra My Computer se da click pe "Tools", apoi "Folder options..." si in tabul "General" se bifeaza "Open each folder in the same window", apoi se da OK

In windows 7 se da click pe "Organize", "Folder and search options" si in tabul "General" se bifeaza "Open each folder in the same window", apoi se da OK.

In windows 10, se da click pe "File", "Options" si se bifeaza "Open each folder in the same window", apoi se da OK. Sau in tabul View se da click pe Options si se bifeaza "Open each folder in the same window", apoi se da OK.