| Iriiiii a întrebat:

cum pot sa dau pe facebook, ca toti sa vada ce am postat pe timeline-ul meu? chiar daca nu ii am la prieteni. fiindca m-am inscris la un concurs si am distribuit o poza si administratoarea concursului trebuie sa verifice daca am distribuit sau nu poza crying. multumesc!

8 răspunsuri:
| Marry410 a răspuns:

Poi te duci la setarile de confidentialitate, si acolo iti apare MARE cum poti partaja postarile... Public. Prieteni sau Personalizat, apoi tu dai pe Public Si cred ca asta este! Eunu sunt sigura dar incerca! happy

| Iriiiii explică (pentru Marry410):

Nu scrie nicaieri public..doar prietenii prietenilor, prieteni sau personalizat..la mine asa apare

| Marry410 a răspuns (pentru Iriiiii):

La mine scrie mare PUBLIC ACUM NU STIU CUM E LA TINE LA MINE ASA scrie!thinking

| Iriiiii explică (pentru Marry410):

Ai timeline?

| Marry410 a răspuns (pentru Iriiiii):

Daphappy

| Iriiiii explică (pentru Marry410):

Eu nu gasesc nicaieri cum zici tu thinking sad

| IMHERETOHELP a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci sa nu mai ai profilul privat.Adica toti cei care intra pe pagina ta, sa vada tot ce faci tu. Cred!

| Iriiiii explică (pentru IMHERETOHELP):

Si cum fac sa nu mai am profilul privat?