| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a întrebat:

CUm se numeste acel program care atunci cand salvezi un document cu virusi cand stingi calculatorul se sterg? Multumesc mult:*.

Răspuns Câştigător
| ExpertHost a răspuns:

Programul respectiv se cheama "Deep Freeze" si ai dreptate, la reboot sterge toate modificarile facute intre sesiuni. Problema este ca atunci cand vei face un update la windows sau la orice alt program care are fisiere pe partitita aleasa sa fie "inghetata", le vei face degeaba. Este valabil si pentru instalari de programe. Ca sa poti face schimbari, ii dai "disable" -> reboot -> face schimbarile necesare ->reboot. Nu stiu daca mai sunt si alte programe in genul acestuia dar pentru el, garantez eu pentru ca l-am folosit.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Beusi?thinking Nu cred sa existe asa program... exista doar antivirus, firewall, etc. Daca nu ai de astea e imposibil ca, [virgula] cu un alt program sa stergi virusii prin stingerea comp-uluilaughing

| LORY a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva... Instaleaza un antivirus, daca vrei protectie in fata virusilor big grin