| Aoah a întrebat:

Buna! Dacă schimb placa video la laptop, acesta va fi resetat? Am pe laptop contul de la facultate la care am uitat parola și nu as vrea sa îl pierd

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Daca si cu parca se plimbau in barca
daca schimbi placa video de la laptop o sa vina Geezaz, Budha, Allah si (evident) Thor (ala real, nu ala din Avengers) si o sa faca bairam in Piata Sudului

| Aoah explică (pentru Zuzu1991):

Dacă nu ai un răspuns la ce am intrebat mai bine taci.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Aoah):

Sigur, vrei un raspuns, iti dau un raspuns:

NU POTI SA FACI FATA LA RASPUNS-ul REAL!

de ce? pentru ca... BATI CAMPII
de ce?
la o un laptop NU SE POATE SCHIMBA PLACA VIDEO

da, stiu ca ceilalti te-au tratat cu "uite-l si pe asta, cum se abereaza, hai sa il ignoram", iar eu am facut misto in loc sa te ignor, da, SUNT RAU, rau...
RAUUUUUUUUUU tongue

daar (si ma simt mandru de asta) acum intelegi un pic mai mult realitatea reala tongue

| Aoah explică (pentru Zuzu1991):

Am rezolvat. Am pus întrebarea aceea deoarece, NU MA PRICEP, dar nu cred ca am ce discuta cu tine din moment ce spui "realitatea reala". Totuși, haide sa fim mai buni ca nu costa nimic, nu trebuie sa raspunzi cu nesimțire, puteai doar sa ignori. Nu ești rău, ești doar needucat?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Aoah):

Wow, WOW, preferi sa fii ignorat si sa ramai ignorant
ok, fiecare cu fetish-ul lui

totusi ma intreb... ce DRACU' ai "rezolvat"?!?
ai schimbat placa video la laptop, PE BUNE?!? CUM?!?