| BlackCat01 a întrebat:

De cateva zile nu-mi merge sunetul calculatorului...Ce trebuie sa fac? Am Microsoft Windows XP.
Mentinonez si faptul ca doar am scos niste mufe din spate pentru cateva ore apoi le-am pus inapoi. A mers seara iar dimineata nu. Credeti ca o fi de la driverul audio sau de la placa?

4 răspunsuri:
| hinatakaname a răspuns:

S-ar putea sa trebuiasca sa reinstalezi driverul. Am avut o problema similara, si asta ar fi trebuit sa fac, daca inca mai aveam CD-ul.sad

Dar, ma rog, am un talent la calculatoare... Am scos cablul monitorului sa repar ceva in unitate, l-am pus la loc, si am aflat ca i s-a rupt un piciorus. Nu l-am atins decat de doua ori.

Sunt o distrugatoare ambulanta.laughing

| BlackCat01 explică (pentru hinatakaname):

Voi incerca si sa reinstalez driverul. Sper sa functioneze! Si apropo, fii mai atenta si nu mai distruge lucruri!winking laughing

| blackrum a răspuns:

Nu ai bagat corect mufele...respecta culorile!

| BlackCat01 explică (pentru blackrum):

Te asigur ca le-am bagat corect! Sunt convinsa si plus de asta chiar acum m-am uitat si nimic sad