| DiannaDia a întrebat:

De ceva timp mozilla mi merge prost. Ba se fac chestii negre, ba se blochează, ba dispar litere, chestii. Ok, am descărcat Opera. Deci mi se deschide și de încarcă. Doar atât. Și numai nu mai termină de încărcat o pagină gen. idk, Google de exemplu. La Chromeîmi zice că cică "Nu se poate realiza conexiunea la internet. Dacă uitilizați un firewall, treceți GoogleUpdate.exe în lista albă." Am încercat. Tot nimic. Ce naiba trebuie să fac?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Dezinstaleaza Mozilla Firefox (atentie sa bifezi ca vrei sa stergi toate datele salvate pe el) si pe urma instaleaza-l din nou ca sa fie proaspat.

| Clujean25 a răspuns:

Schimbă Firewall-ul.

| DiannaDia explică (pentru Clujean25):

Am mentțonat mai sus că am încercat. Însă dacă știi și susții asta, spune-mi mai exact cum să-l schimb.

| Clujean25 a răspuns (pentru DiannaDia):

Dezinstalezi firewallul actual și instalezi altul de la alt developer.