| Kr0ne a întrebat:

De curand mi-am achizitionat o tableta si am zis sa incerc mouseul meu wireless la ea. Se conecteaza, imi recunoaste mouseul doar ca se misca foarte IN RELUARE! Daca il pun inapoi la computer mouseul merge normal, lejer.

Chestia e ca am avut problema cu reluarea, dar la PC acuma 2 luni! Era din cauza ca mouseul e setat pe 2. 4GHz si Wirelessul meu era la fel. Si cand trageam de pe net practic lua din puterea mouseului si nu mai mergea!(mouseul).

Pe tableta sunt conectat la acelasi wifi, deci nu ar trebui sa fie problema. si totusi merge in reluare.

A intampinat cineva asa ceva!?
PS: Google Nexus 7

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pentru ca tableta nu este facuta sa functioneze cu mausul

| george_3250 a răspuns:

NU am avut probleme de genul, dar gandeste-te ca PC-ul are o putere mai mare decat o amarata de tableta.