| RobertBMWm3 a întrebat:

Sal TPU am statie red star dolby digital system 2100/2 cand bag mufa de audio in auxiliar nu se aude nimic si cand bag in alta intrare cu denumire 5. ICK se aude dar nu pot regla volumul decat din leaptop rotita ei nu functioneaza. Cine ma poate ajuta plzzz.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Foloseşte intrarea : AUX INPUT sau LINE INPUT. Selectează de pe butoanele panoului intrarea respectivă. Dacă nu poţi regla volumul din reglajul de pe panou ( dacă este defect ) încearcă să reglezi volumul din telecomandă.

| RobertBMWm3 explică (pentru Arthur):

Da folosesc aux input si o selectez si nimiccrying

1 răspuns: