| BlahxD a întrebat:

Buna happy. De curand, pe Twitter am dat follow la 2000 de persoane. Faza e ca acum nu mai pot da follow la nimeni si imi zice ca am intrat in ' follow limit ' sau ceva de genul. Am crezut ca isi va reveni dar de o saptamana e la fel. Please, help puppy dog eyes! Spuneti-mi cat va dura chestia asta si de ce nu mai pot sa ' urmez ' persoane; sau eventual daca ma puteti ajuta sa rezolv happy

Răspuns Câştigător
| shnako a răspuns:

Ai atins limita maxima. Nu isi va reveni, decat daca mai stergi din followuri sau daca iti mai faci un cont.

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pai,parca la facebook ai o limita de prieteni, deeeci, ar trebui daca vrei alti prieteni sa iti faci alt cont.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ah,scuze,nu am vazut ca e pe Twitter laughing)))

| Diva_8181 a răspuns:

Daca stai mult pe internet, poti castiga din asta. facibanipenet.ro