| Gabitzu246 a întrebat:

Buna!
deci am un Samsung omnia i900 si as vrea sa ii schimb softu (nu stiu sigur cum se numeste dar cred ca ii spune ROM) deorece l-am primit in limba italiana si nu se poate schimba limba din setari singura modalitate este sa ii schimb ROM-u si as vrea sa imi sugerati un program bun mai pentru incepatori asa ca mine, sau sa imi spuneti cat costa ca sa ii schimbe ROM-u.

1 răspuns:
| sleeky1532 a răspuns:

Www.xda-developers.com Ai mult de invatat. Iti propun sa i-l dai uni prieten care se pricepe sa faca astfel de lucruri.