| laviniabeluska11 a întrebat:

E vreo modalitate în care se poate verifica dacă cineva a șters niște poze? Mă refer dacă a setat la confidențialitate să vadă doar acea persoana care are contul, e vreo modalitate să verific dacă le are așa sau sunt șterse?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă a setat așa îți dai seama că n-ai cum doar să intri de pe contul lui/ei

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar sa ai acces la contul lui

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Te conectezi de pe contul persoanei si te uiți.

| 2EXA a răspuns:

Pe Facebook nu se poate si nici altundeva.Aceste setari ii revin strict utilizatorului, de-asta se numeste confidentialitate si de-asta avem noi aceste setari ca cineva sa nu poata sa vada.Nu poti verifica, nu poti face nimic din pacate.