| aylyn_2380 a întrebat:

help again.:d am incercat sa sterg niste programe de care nu mai aveam nevoie si cred ca am stars din greseala un program foarte important.:d nu se mai aude nimic in comp si nici pe net. mi se pare ca am dezinstalat un omulte albastru care are 2 maini ridicate.big grin boxele merg foarte bine. nu sunt ele problema.cine ma ajuta primeste funoi

Răspuns Câştigător
| Fan7a a răspuns:

Poi programul se numeste REALTEK. Daca nu l-ai sters din cosul de gunoi il ai acolo daca l-ai sters ia-l de pe google. cauta REALTEK audio driver. http://218. 210. 127. 131/downloads/

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ai sters driverele de sunet trebuie sa le instalezi din nou