| anonim_4396 a întrebat:

ieri am încercat sa instalez un cooler la unitate, pentru răcire, am scos toate firele, am instalat cooler-il, si le-am pus la loc cum erau, l-am conectat la curent, si când apăs pe butonul de la unitate sa il pornesc, nu face nimic, doar un impuls ce merge la ventilatoare, pornind pentru o secunda, iar după se Închide imediat, fără a porni calculatorul, ce as putea face pentru a funcționa din nou calculatorul?

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca sa instalezi un amarat de cooler trebuie sa scoti toate firele? Tare asta...
Ce cauta firele alea peste coolerul de la procesor? Ce e mizeria aia in calculator?

| CPAElites a răspuns:

Poti face o poza in interiorul PC-ului in care sa se vada cum ai conectat mufele?

| kreatorNO a răspuns:

Posibil sa fi miscat sursa sau firu de curent care merge la pc