| BeeATheDogLover a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu pot deschide Microsoft Office 2013, si nici nu il pot dezinstala? (Am Windows 10).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca revo uninstaller si dezinstaleaza-l fortat.

| WxRo a răspuns:

Ce spune cand incerci sa-l deschizi? fa o poza.
dar atunci cand incerci sa-l dezinstalezi?

| BeeATheDogLover explică (pentru WxRo):

"PowerPoint couldn't start last time. Safe mode could help you troubleshoot the problem, but some features might not be available in this mode. Do you want to start in safe mode?" asta apare cand vreau sa deschid, si indiferent daca as apasa "Yes" sau "No" nu mai face nimic dupa; iar cand incerc sa-l dezinstalez nu se intampla absolut nimic, ramane acolo.

| WxRo a răspuns:

Cauta iconita la programul pe care vrei sa-l deschizi. De exemplu :Word
Apesi si ti apasat pe tasta CTRL pe tastatura si dai dublu click pe iconita.
Spune-mi daca merge asa...