| Nimeni91 a întrebat:

Buna! Imi puteti recomanda o imprimanta care sa se poata conecta la telefon sau la tableta prin bluetooth?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Serviți vă rog, bani să fie:

https://www.emag.ro/......priceasc/c

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Multumesc pentru raspuns! Am intrebat aici, deoarece pe Emag sau pe Altex am vazut doar imprimante de buzunar, iar mie mi-ar trebui una pentru scoala, pentru imprimat diferite materiale, sau pentru facut anumite copii dupa acte, ca sa nu mai fiu nevoita sa caut prin sat pe cineva care sa ma ajute.
Cand am intrebat aici, ma gandeam ca poate imi va recomanda cineva o imprimanta pe care a folosit-o si care poate fi conectata si la telefon, deoarece am mai incercat sa conectez imprimanta unei colege de scoala la telefonul meu, prin bluetooth, insa nu a functionat, desi imprimanta avea aceasta functie.
Multumesc din nou de raspuns!

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni91):

Toate cele din link pot lucra cu telefonul prin BT!

DAR cum poți tu lucra la școală prin telefon, aia e?

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Multi elevi fac asta, nu dispun de dispozitive mai bune, mai performante, așa că, pentru a face o școală, uzeaza ce au la îndemana. Asta fac și eu.

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni91):

In ce clasă/profil ești?

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Sunt in clasa a 11 a la filologie, iar profii ne trimit tone de materiale, pe care trebuie sa le printam, sa le invatam. Nu glumesc, cand spun tone: la romana am avut de copiat 15 pagini, iar la istorie am primit materiale care se intindeau pe 14 pagini, si nu am timp sa le scriu.

| sierra1 a răspuns (pentru Nimeni91):

"la romana am avut de COPIAT 15 pagini" - halal școală, hala profi aveți!

| Nimeni91 explică (pentru sierra1):

Stiu, e mult, insa e materie de bac, si trebuie sa le punem cumva la punct. Desi dau bacul anul viitor, eu spus ca e bine sa ne pregatim de pe acum. Mersi iar de raspuns!